Корзина
173 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Нитки швейные  IDEAL №40, 100% полиэстерТоп продаж
+380995507636
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Швейная Фурнитура Харьков Оптом
Корзина

Трактор-Тип 10 Цветные(два бегунка).Размеры от 60 до 110 см

За видами зубів виділяють три конструкції блискавок:

  • Спіральна (вита застібка) . Виготовляють зі згорнутого у спіраль синтетичного волокна, яке або намотано на тасьму, або пришито до неї. Волокно формується таким чином, що утворюються виступи, які зчіпляються з такими ж виступи з протилежного боку.
  • Тракторна застібка . За формою нагадує гусеницю трактора. На відміну від спіральної застібки, вона складається з окремих пластикових зубів, закріплених на тасьмі. Зуби частіше за все мають форму «грибка» з канавкою, що забезпечують надійне зачеплення, хоча застосовуються й зубці інших форм. Ця блискавка зносостійка, але менш міцна, ніж металева або спіральна й застосовується переважно на верхньому одязі.
  • Металева застібка . За конструктивом схожа на тракторну, але зубці зроблені з металу — зазвичай з латуні або нікелю. Заготовкою слугує товстий плаский дріт. У металевих блискавок зубці переважно асиметричної форми: кожен зубець має виступ з одного боку і поглиблення з іншого. Така блискавка дуже міцна, але іноді може «заїдати». Якщо бігунок йде туго, можна змастити блискавку милом.[6]

Існують «приховані» блискавки, зубці яких закриває тасьма, тому їх практично не видно. Складнішу конструкцію мають блискавки для герметичного з'єднання. Вони використовуються, наприклад, у водонепроникних і захисних костюмах. Така блискавка вимагає ретельного догляду, інакше вона швидко псується.

Виділяють роз'ємні англ. closed-end та не роз'ємні англ. open-end блискавки: другі простіші за конструкцією та мають з обох боків обмежувачі простої конструкції. У роз'ємної блискавки на одній тасьмі, зазвичай з нижнього (вузького) краю бігунок. Він має за обмежувач гніздо, у яке входить штифт на інший тасьмі. Штифт вставлений в гніздо вільно проходить крізь отвір бігунка і з'єднує нижні краї тасьми. Навантаження на нижні краї тасьми рознімної блискавки більше, ніж на решту тасьми, тому вони повинні бути укріпленими. Фіксація бігунка здійснюється за допомогою шпильок, які проходять між ланками блискавки. Шипи можуть розташовуватися на брелоку бігунка. У такому випадку для фіксації застібки потрібно повернути бігунок в певне положення, або всередині самого бігунка, притиснуті за допомогою пружини. Таким чином, якщо потягнути за брелок — шипи вивільняються .

1 2 ... 4